فیلتر انرژی

ایمان ریکی، سیستم هدیه، فیلتر انرژی

ایمان ریکی، سیستم هدیه، فیلتر انرژی


در زندگی روزمره، ما با افراد دیگر و انرژی‌های آنها تعامل داریم. پزشکان و درمانگرانی که با انرژی بیماران خود کار می‌کنند، بیشتر در معرض ارتعاشات فرکانس‌ها و احساسات منتشر شده توسط بیماران قرار دارند و به همین دلیل، در خطر آلودگی قرار می‌گیرند. حداقل می‌توان گفت که آنها پتانسیل جذب این انرژی‌ها، موجودیت‌ها یا دلبستگی‌های منفی از افراد یا محیط‌ها را دارند. بنابراین، طناب‌های انرژی، دلبستگی‌ها و انگل‌ها تنها برخی از تاثیرات انرژی هستند که می‌توانند به سلامت ذهنی، عاطفی، فیزیکی و معنوی ما آسیب برسانند. با تاثیرات دیگری نیز به طور مستمر مواجه می‌شویم، زیرا کارمندان انرژی توسط نیروهای ناپاک و تاریک هدف قرار می‌گیرند. این ممکن است برای تمرین‌کنندگان مبتدی و پیشرفته به طور یکسان صدق کند. لازم نیست دقیقاً بدانیم چه نوع تاثیراتی در پس‌زمینه در کمین هستند و منتظر فرصتی برای تاثیرگذاری بر ما به عنوان کارمندان نور هستند. با این حال، ما باید اقدامات احتیاطی را برای حفظ سطح انرژی خود انجام دهیم.

همچنین شایان ذکر است که همسویی‌ها ممکن است گاهی در یک فضای پر انرژی آلوده انجام شود یا استادی که این کار را انجام می‌دهد، بنا به دلایل مختلف، خود سرشار از آلودگی و غیر اورگانیک باشد. این آلودگی‌ها می‌توانند از سیستم انرژی استاد با اشکال فکری منفی، انگل‌ها، موجودات تیره پرانرژی و سایر خطرات ناخواسته به شاگرد و گیرنده انرژی منتقل شوند. این فهرست می‌تواند به بسیاری از تاثیرات نامطلوب و مضر دیگر گسترش یابد. فیلتر انرژی ابزاری قدرتمند برای اطمینان از خلوص انرژی‌های کانالیزه شده است. این سیستم منبع محافظتی برای تمرین‌کنندگان فراهم می‌کند. بسیاری از سیستم‌های درمانی از بنیان‌گذاران در حال حاضر وجود دارند و با حفاظت، پاکسازی و ایمنی سر و کار دارند و کاملاً موثر هستند، اما این بحث خارج از محدوده این جزوه است. فیلتر انرژی با کمال در دسترس هر کسی است که نگران تمیز نگه داشتن میدان انرژی و سیستم‌های خود است.

ایمان ریکی، سیستم هدیه، فیلتر انرژی
1
ایمان ریکی، سیستم هدیه، فیلتر انرژی
2
ایمان ریکی، سیستم هدیه، فیلتر انرژی
3

سیستم فیلتر انرژی برای موارد زیر کار می‌کند:

1. فیلتر، پاک کردن و پاکسازی انرژی‌ها و همسویی‌ها از هر گونه ارتعاش منفی، موجودیت، اشکال فکری، امواج دلبستگی، نیت بد، نیروهای تاریک و هر چیزی که برای عالی‌ترین خیر نیست یا با منبع ابدی همسو نیست.
2. با اجرای مجدد فیلتر برای پاکسازی روی سیستم‌ها و تطبیق‌های از قبل دریافت شده عمل کنید.
3. اقدام قبل از ارسال همسویی بر روی سیستم‌ها برای محافظت در برابر ناخالصی‌ها.
4. انرژی‌ها را تقویت، تازه، تجدید و از منبع مقدس ابدی عشق و نور ارتقا دهید و با نور الهی مهر کنید.
5. ناخالصی‌های فیلتر شده و موجوداتی که آنها را در جای خود نگه می‌دارند را بدون تاثیر بر گیرنده یا پزشک در نور رها کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *